Naujienos

Kviečiame į saugaus eismo prevencinę akciją

ATŠVAITŲ DALINIMO AKCIJA SKELBIMAS.docx

Suaugusių skaitytojų dėmesiui

fondo patikrinimas-page-001

Vasaros iššūkio pabaigtuvių šventė

Birštono viešojoje bibliotekoje šiemet Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojamą „Skaitymo iššūkį" priėmė daugiau nei dvigubai daugiau birštoniečių ir miesto svečių nei praėjusiais metais – 109 skaitytojai. Jie pasiryžo perskaityti 5 knygas: geltonu viršeliu, lietuvių autoriaus, knygą apie keliones, bibliotekininko rekomenduotą ir knygą, kurios pavadinimas prasideda ta pačia raide kaip ir skaitytojo vardas. Šį iššūkį įveikė 69 vaikai ir suaugusieji. Taipogi dvigubai daugiau nei pernai.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į robotikos laboratorijas

    robotika 19 09 1

    robotika 19 09 2

Įdomi „Vasara su knyga 2019" Birštono vienkiemio padalinyje

Jau pasibaigė graži, saulėta vasara, o kartu su ja ir paskutinieji renginiai, skirti knygai. Antrus metus Birštono vienkiemio bibliotekoje pagal Vaikų socializacijos ir tautinio ugdymo programą ,,Vasara su knyga 2019" vyko renginiai tema ,,Knyga – tiltas per laiką ir erdves".

Skaityti daugiau...

Literatūriniai vasaros vakarai Birštone palydėti meile Lietuvai

Rugpjūčio 30 d. Birštono kurhauze vyko paskutinis projekto „Po žvaigždėtu vasaros dangum. Literatūriniai vakarai Birštone 2019 m." renginys, skirtas rašytojui, literatūros kritikui, kunigui Juozui Tumui-Vaižgantui ir tarpukario Lietuvos Respublikos prezidentui Antanui Smetonai.

Įtaigiu monospektakliu „Lietuvą ir lietuvius mylėjau" aktorius Vidmantas Fijalkauskas žiūrovus pakvietė į dvasinę kelionę, kurioje atskleidė Vaižganto ir Smetonos asmenybes, charakterį, požiūrį, draugystę, pabrėžė nuoširdžią, nesavanaudišką meilę Lietuvai, buvimą žmogumi, nesiekiančiu naudos, aukojančiu save dėl kitų.

Skaityti daugiau...