Naujienos

Bibliotekoje pradedamas įgyvendinti projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“

Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka pradeda įgyvendinti Kultūros ministerijos ir Nacionalinės bibliotekos projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“. Projektas tęsis iki 2021 m. Projekto vertė – 10,7 mln. eurų.Trukmė – iki 2020 m.

Skaityti daugiau...

Lėlių teatras – tai džiaugsmas

Gruodžio 1 d. Birštono viešojoje bibliotekoje Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka organizavo bibliotekų specialistams skirtą seminarą ir kūrybines dirbtuves vaikams „Lėlių teatras – kultūrinei vaikų edukacijai“. „Lėlių teatras – tai džiaugsmas“, – šiais žodžiais 6-metė Ūla apibūdino edukacines Lėlių teatro dirbtuves ir spektaklį-žaidimą, skaitant K. Kubilinsko eiliuotą pasaką „Ledinukas“. Veiklomis siekiama sudaryti sąlygas bibliotekose plėsti vaikų kultūrinį akiratį, skatinti kūrybiškumą ir domėjimąsi lietuvių literatūra, supažindinant juos su įvairiomis lėlių teatro technikomis ir suteikiant galimybę gyvai jas išbandyti.

Skaityti daugiau...

Meksikoje – lyg nesibaigiančiose atostogose

Sausio 7 d. turėjome labai šiltą ir svajingą, meksikietiškomis dainomis ir spalvingais, lietuvio akiai neįprastais peizažais užburiantį knygos „Meksika, mano meile” pristatymą su knygos autore, žurnaliste, redaktore, šešerius metus Meksikoje gyvenančia Jolanta Ona Vitkute ir jos mylimuoju, chemijos profesoriumi, knygos nuotraukų autoriumi J. Andrés Cedillo. Susirinkusieji galėjo ne tik užduoti dominančius klausimus, bet ir pasivaišinti meksikietiška kava bei saldumynais, kurių atsivežė viešnia. Pasidžiaugus dėl tokio draugiško gesto, ji tik kukliai tarstelėjo: „Gi jūs čia tokių neturite...“. Toks buvo ir visas vakaras – kupinas nuoširdaus noro dalintis savo atradimais, nuotykiais ir Meksikai užgimusia meile.

Skaityti daugiau...

Padėka

Padėka knygų Kalėdos

Kviečiame į knygos „Meksika, mano meile“ pristatymą

skelbimas01.07

Plačiau apie autorę ir knygą:

Skaityti daugiau...

Darbo laikas šventiniu laikotarpiu

Darbo laikas kaledos